System zdobień


Farba poliwinylowa RUSTIKAL

Farba poliwinylowa RUSTIKAL przeznaczona jest do bezpośredniego malowania powierzchni stalowych, żeliwnych i ocynkowanych w celu nadania im ozdobnej faktury metalicznego połysku przypominającej piaskowaną stal. Dzięki wyjątkowo ozdobnej powłoce służy do malowania bram i ogrodzeń, słupów oświetleniowych, tablic pamiątkowych, ozdobnych barierek, itp. Farba ta jest dobrze przyczepna do podłoża, elastyczna, odporna na działanie zewnętrznych warunków korozyjnych.
Opakowania: 0,8L, 5L, 10L

Farba PATYNA

Farba rozpuszczalnikowa PATYNA przeznaczona do ochronno-dekoracyjnego malowania powierzchni metalowych i niemetalowych (ceramika, beton, drewno, tworzywa sztuczne) oraz do dekorowania i zdobienia pomalowanych farbą "RUSTIKAL" produkcji BATO stalowych elementów bram i ogrodzeń. Do stosowania w wewnętrznych i zewnętrznych warunkach atmosferycznych. Dostępna w kolorach metalicznych: złoty, srebrny, miedziany oraz niemetalicznym zielonym.
Opakowania: 20 ml, 0,22L, 0,8L

Farba do dekoracji

Farba akrylowa, wodorozcieńczalna, do dekoracji (farba PATYNA) przeznaczona do ochronno-dekoracyjnego malowania powierzchni metalowych i niemetalowych (ceramika, beton, drewno, tworzywa sztuczne) oraz do dekorowania pomalowanych farbą "RUSTIKAL" produkcji BATO stalowych elementów bram i ogrodzeń. Do stosowania w wewnętrznych i zewnętrznych warunkach atmosferycznych. Dostępna w kolorach: biały, żółty, waniliowy, czerwony, turkusowy, zielony oraz niebieski.
Opakowania: 20ml, 0,22L

 
@    ®    Σ