Ochrona drewna


IGLAK Impregnat do drewna z woskiem

IGLAK Impregnat do drewna z woskiem przeznaczony jest do zabezpieczania surowego drewna i materiałów drewnopodobnych przed szkodnikami mikrobiologicznymi oraz wpływem czynników atmosferycznych. Przeznaczony jest do pokrywania stolarki drewnianej, mebli ogrodowych, płotów, altan, belek sufitowych, konstrukcji stropów, ościeżnic, dachów i podbić dachowych, itp. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Opakowania: 1L, 5L, 10L

Lakierobejca do drewna

Lakierobejca do drewna przeznaczona jest do ochronno-dekoracyjnego malowania drewna i materiałów drewnopodobnych (stolarki drewnianej, mebli ogrodowych, płotów, altan, belek sufitowych, ościeżnic, itp.). Tworzy transparentną półmatową powłokę w kolorze odpowiadającym wybranej barwie. Nadaje drewnu jednolity, trwały kolor z widocznym rysunkiem słojów. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Opakowania: 1L, 5L, 10L

Lakier nitro (połysk lub mat)

Lakier nitro przeznaczony jest do dekoracyjnego malowania drewna i materiałów drewnopodobnych przeznaczonych do eksploatacji wewnątrz pomieszczeń w zestawie z lakierem do szlifowania Kapon lub jako samodzielne wymalowanie. Do malowania elementów stalowych eksploatowanych wewnątrz pomieszczeń. Dostępny w połysku lub macie.

Opakowania: 1L, 5L, 10L

Lakier podkładowy Kapon

Lakier podkładowy Kapon przeznaczony jest do pierwszego malowania drewna jako podkład pod lakiery celulozowe i chemoutwardzalne (epoksydowe, poliuretanowe). Tworzy powłokę izolującą drewno przed bezpośrednim kontaktem z lakierami nawierzchniowymi, które mogą powodować niekorzystną zmianę jego naturalnego koloru. Zapobiega ciemnieniu drewna. Polecany jest jako podkład pod lakiery rozpuszczalnikowe do gruntowania parkietów, podłóg, mozaiki, boazerii. Stosowany jest do zabezpieczenia drewna i materiałów drewnopochodnych wewnątrz pomieszczeń.
Opakowania: 1L, 5L, 10L

 
@    ®    Σ